ten Hag groep is gespecialiseerd op het gebied van woning-/bedrijfsmakelaardij, vastgoedmanagement en het verstrekken van hypotheek-, verzekerings- en pensioenadviezen. In haar ruim 48-jarig bestaan is de organisatie uitgegroeid tot één van de toonaangevende organisaties in Oost-Nederland met 7 vestigingen en ruim 100 medewerkers.

 

ten Hag Enschede (hoofdkantoor)

Boulevard 1945 nr 20 7511 AE Enschede

Postbus 438 7500 AK Enschede

Tel. 053-8506070

Email enschede@tenhag.nl

Parkeren voor bezoekers: Wij adviseren onze bezoekers om hun auto te parkeren in Parkeergarage Van Heek (ingang West (P1, via de Boulevard 1945) , ingang Oost (P2, via de Boulevard 1945) of ingang Zuid (via de Kuipersdijk)).

Ingang West is het meest nabij ons kantoor gelegen. Voor deze parkeergarage beschikt ten Hag tot en met 31 december 2016 over gratis uitrijkaarten. Hiertoe dient u uw inrijkaart mee te nemen naar ons kantoor. Bij onze receptie kunt u deze inrijkaart dus tot en met 31 december 2016 omwisselen voor een gratis uitrijkaart.

 

ten Hag Almelo

Wierdensestraat 43 7607 GG Almelo

Postbus 645 7600 AP Almelo

Tel. 0546-458545

Email: almelo@tenhag.nl

 

ten Hag & Hage Apeldoorn

Canadalaan 8 , 7316 BX Apeldoorn

Tel. 055-3030030

email: apeldoorn@tenhag.nl

 

ten Hag Deventer

Brink 49 7411 BV Deventer

Postbus 578 7400 AN Deventer

Tel. 0570-666999

Email: deventer@tenhag.nl

 

ten Hag Doetinchem

Plantsoenstraat 75 7001 AB Doetinchem

Tel. 0314-332491

Email: doetinchem@tenhag.nl

 

ten Hag Hengelo Ov.

Burg. Jansenplein 30 7551 ED Hengelo

Postbus 1319 7550 BH Hengelo

Tel. 074-2506566

Email: hengelo@tenhag.nl

 

ten Hag Zutphen

Spittaalstraat 93 7201 EC Zutphen

Postbus 4048 7200 BA Zutphen

Tel. 0575-516361

Email: zutphen@tenhag.nl

 

ten Hag Zwolle

Vispoortenplas 8 8011 TH Zwolle

Postbus 1293 8001 BG Zwolle

Tel. 038-4269988

Email: zwolle@tenhag.nl

 

ten Hag Groep

KvK nr ten Hag groep: 06044587. KvK nr ten Hag makelaarsgroep: 06087445. BTW-nr: NL008771492B01

Address: Boulevard 1945 nr 20, 7511 AE Enschede
Phone: 053-8506070
Email

Uw naam (verplicht)

Uw e-mail (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht