Zutphen

Overzicht vestiging

Spittaalstraat 93
7201 EC Zutphen
Postbus 4048
7200 BA Zutphen

OPENINGSTIJDEN:
ma 8:30 - 17:30
di 8:30 - 17:30
wo 8:30 - 17:30
do 8:30 - 17:30
vr 8:30 - 17:30
za Op afspraak
zo Gesloten

ten Hag ZutphenAl meer dan 30 jaar hét makelaarskantoor gevestigd aan de Spittaalstraat in Zutphen. De gerenommeerde makelaars, geboren en getogen in Zutphen, kennen de regio als geen ander. ten Hag Zutphen is gespecialiseerd in woningmakelaardij (nieuwbouw en bestaande bouw), bedrijfsmakelaardij, taxaties, hypotheken en verzekeringen.

Hypotheekadviseur
Hypotheekadviseur Doetinchem
Woningmakelaar-Vestigingsleider Zutphen
Kandidaat-makelaar Wonen Zutphen
Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Zutphen
Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Zutphen
Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Zutphen
Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen
Woningmakelaar Zutphen

 

Romin Lankamp

Hypotheekadviseur

Adres kantoor: Boulevard 1945 no. 20, 7511 AE Enschede
Functie: Hypotheekadviseur Enschede
Telefoonnummer (doorkiesnummer): 053 – 850 60 04
Mobiel nummer: 06 – 21 25 79 89
Emailadres: enschede@hypnet.nl

Robin van Beveren

Hypotheekadviseur Doetinchem

Adres kantoor: Plantsoenstraat 75, 7001 AB Doetinchem,
Functie: Hypotheekadviseur Doetinchem
Telefoonnummer 0314-332491
Emailadres: doetinchem@hypnet.nl

Wim Rijsemus

Woningmakelaar-Vestigingsleider Zutphen

Adres kantoor: Spittaalstraat 93, 7201 EC  Zutphen
Functie: Woningmakelaar-Vestigingsdirecteur Zutphen
Telefoonnummer: 0575 – 51 63 61
Mobiel: 06 -53 67 86 16
Emailadres: w.rijsemus@tenhag.nl

Marion Plagman

Kandidaat-makelaar Wonen Zutphen

Adres kantoor: Spittaalstraat 93, 7201 EC  Zutphen
Functie: Kandidaat-makelaar Wonen Zutphen
Telefoonnummer: 0575 – 51 63 61
Mobiel: 06 – 51 32 83 59
Emailadres: m.plagman@tenhag.nl

Carina de Langen

Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Zutphen

Adres kantoor: Spittaalstraat 93, 7201 EC  Zutphen
Functie: Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Zutphen
Telefoonnummer: 0575 – 51 63 61
Emailadres: c.delangen@tenhag.nl

Mandy Brinkhuis

Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Zutphen

Adres kantoor: Spittaalstraat 93, 7201 EC  Zutphen
Functie: Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Zutphen
Telefoonnummer: 0575 – 51 63 61
Emailadres: m.brinkhuis@tenhag.nl

Alyssa Keurntjes

Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Zutphen

Adres kantoor: Spittaalstraat 93, 7201 EC  Zutphen
Functie: Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Zutphen
Telefoonnummer: 0575 – 51 63 61
Emailadres: a.keurntjes@tenhag.nl

Janneke Luttikholt

Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen

Adres kantoor: Spittaalstraat 93, 7201 EC  Zutphen
Functie: Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Zutphen
Telefoonnummer: 0575 – 51 63 61
Emailadres: j.luttikholt@tenhag.nl

Marc Suurmeijer

Woningmakelaar Zutphen

Adres kantoor: Spittaalstraat 93, 7201 EC  Zutphen
Functie: Woningmakelaar Zutphen
Telefoonnummer: 0575 – 51 63 61
Emailadres: m.suurmeijer@tenhag.nl