Zwolle

Overzicht vestiging

Vispoortenplas 8
8011 TH Zwolle
Postbus 1293
8001 BG Zwolle

ten Hag Zwolle
 
 
 
 
 
 
 
 

Kandidaat-makelaar Wonen Zwolle
Bedrijfsmakelaar-Vestigingsleider Zwolle
Commercieel Binnendienstmedewerker Verzekeringen Zwolle
Verzekeringsadviseur Zwolle
Woningmakelaar Zwolle
Commercieel Binnendienstmedewerker Zwolle
tineke visscher
Commercieel Binnendienstmedewerker Zwolle
Hypotheekadviseur
Commercieel medewerkerster Zwolle
Vastgoedadviseur

Erica Nagelhout

Kandidaat-makelaar Wonen Zwolle

Adres kantoor: Vispoortenplas 8, 8011 TH  Zwolle
Functie: Kandidaat-makelaar Wonen Zwolle
Telefoonnummer: 038 – 426 99 88
Mobiel: 06 -10 52 92 63
Emailadres: e.nagelhout@tenhag.nl

Gerwout Hovenberg

Bedrijfsmakelaar-Vestigingsleider Zwolle

Adres kantoor: Vispoortenplas 8, 8011 TH  Zwolle
Functie: Bedrijfsmakelaar-Vestigingsleider Zwolle
Telefoonnummer: 038 – 426 99 88
Mobiel: 06 -22 48 01 83
Emailadres: gw.hovenberg@tenhag.nl

Greetje Hovenberg

Commercieel Binnendienstmedewerker Verzekeringen Zwolle

Adres kantoor: Vispoortenplas 8, 8011 TH  Zwolle
Functie: Commercieel Binnendienstmedewerker Verzekeringen Zwolle
Telefoonnummer: 038 – 426 99 88
Emailadres: g.hovenberg@tenhag.nl

Thomas van Uunen

Verzekeringsadviseur Zwolle

Adres kantoor: Vispoortenplas 8, 8011 TH  Zwolle
Functie: Verzekeringsadviseur Zwolle
Telefoonnummer: 038 – 426 99 88
Mobiel: 06 – 22 800 882
Emailadres: t.vanuunen@tenhag.nl

Maarten Wender

Woningmakelaar Zwolle

Adres kantoor: Vispoortenplas 8, 8011 TH  Zwolle
Functie: Woningmakelaar Zwolle
Telefoonnummer: 038 – 426 99 88
Mobiel: 06 -23 84 03 83
Emailadres: m.wender@tenhag.nl

Judith Hummel

Commercieel Binnendienstmedewerker Zwolle

Adres kantoor: Vispoortenplas 8, 8011 TH  Zwolle
Functie: Commercieel Binnendienstmedewerker Zwolle
Telefoonnummer: 038 – 426 99 88
Emailadres: j.hummel@tenhag.nl

Tineke Visscher

Commercieel Binnendienstmedewerker Zwolle

Adres kantoor: Vispoortenplas 8, 8011 TH  Zwolle
Functie: Commercieel Binnendienstmedewerker Zwolle
Telefoonnummer: 038 – 426 99 88
Emailadres: t.visscher@tenhag.nl

Herman Beernink

Hypotheekadviseur

Adres kantoor: Vispoortenplas 8, 8011 TH  Zwolle
Functie: Hypotheekadviseur Zwolle
Telefoonnummer: 038 – 426 99 88
Emailadres: zwolle@hypnet.nl

Jasper Brolsma

Makelaar

Adres kantoor: Vispoortenplas 8, 8011 TH  Zwolle
Functie: makelaar Zwolle
Telefoonnummer: 038 – 426 99 88
Emailadres: j.brolsma@tenhag.nl

Lotte Schulkes

Commercieel medewerkerster Zwolle

Adres kantoor: Vispoortenplas 8, 8011 TH  Zwolle
Functie: Commercieel medewerkerster Zwolle
Telefoonnummer: 038 – 426 99 88
Emailadres: l.schulkes@tenhag.nl

Michiel Hamstra

Vastgoedadviseur

Adres kantoor: Vispoortenplas 8, 8011 TH  Zwolle
Functie: Vastgoedadviseur Zwolle
Telefoonnummer: 038 – 426 99 88
Emailadres: m.hamstra@tenhag.nl