Doetinchem

Overzicht vestiging

Plantsoenstraat 75
7001 AB Doetinchem

ten Hag Doetichem

 

In Doetinchem zijn de volgende medewerkers werkzaam:

Bedrijfsmakelaar-Vestigingsdirecteur Doetinchem
Bedrijfsbedrijfsmakelaar Doetinchem
Woningmakelaar Doetinchem
Woningmakelaar Doetinchem
Commercieel Binnendienstmedewerker Doetinchem
Kandidaat-makelaar Wonen Doetinchem
Commercieel Binnendienstmedewerker Doetinchem
Commercieel Binnendienstmedewerker Doetinchem
Hypotheekadviseur Doetinchem

Ben Groot Roessink

Bedrijfsmakelaar-Vestigingsdirecteur Doetinchem

Adres kantoor: Plantsoenstraat 75, 7001 AB  Doetinchem
Functie: Bedrijfsmakelaar/Vestigingsdirecteur Doetinchem
Telefoonnummer: 0314 – 33 24 91
Mobiel: 06 – 51 29 51 44
Emailadres: b.grootroessink@tenhag.nl

Paul Koot

Bedrijfsbedrijfsmakelaar Doetinchem

Adres kantoor: Plantsoenstraat 75, 7001 AB  Doetinchem
Functie: Bedrijfsmakelaar Doetinchem
Telefoonnummer: 0314 – 33 24 91
Mobiel: 06 –  53 80 07 73
Emailadres: p.koot@tenhag.nl

Kimbre Beumer

Woningmakelaar Doetinchem

Adres kantoor: Plantsoenstraat 75, 7001 AB  Doetinchem
Functie: Woningmakelaar Doetinchem
Telefoonnummer: 0314 – 33 24 91
Mobiel: 06 – 22 94 90 29
Emailadres: k.beumer@tenhag.nl

Bjorn Zijlstra

Woningmakelaar Doetinchem

Adres kantoor: Plantsoenstraat 75, 7001 AB  Doetinchem
Functie: Woningmakelaar Doetinchem
Telefoonnummer: 0314 – 33 24 91
Mobiel: 06 – 51 76 94 63
Emailadres: b.zijlstra@tenhag.nl

Sabine Brussen

Commercieel Binnendienstmedewerker Doetinchem

Adres kantoor: Plantsoenstraat 75, 7001 AB  Doetinchem
Functie: Commercieel Binnendienstmedewerker Doetinchem
Telefoonnummer: 0314 – 33 24 91
Emailadres: s.brussen@tenhag.nl

Eveline Reinders

Kandidaat-makelaar Wonen Doetinchem

Adres kantoor: Plantsoenstraat 75, 7001 AB  Doetinchem
Functie: Kandidaat-makelaar Wonen Doetinchem
Telefoonnummer: 0314 – 33 24 91
Mobiel: 06-51 90 22 26
Emailadres: e.reinders@tenhag.nl

Ingrid Veldhorst

Commercieel Binnendienstmedewerker Doetinchem

Adres kantoor: Plantsoenstraat 75, 7001 AB  Doetinchem
Functie: Commercieel Binnendienstmedewerker Doetinchem
Telefoonnummer: 0314 – 33 24 91
Emailadres: i.veldhorst@tenhag.nl

Ellie Westerveld

Commercieel Binnendienstmedewerker Doetinchem

Adres kantoor: Plantsoenstraat 75, 7001 AB  Doetinchem
Functie: Commercieel Binnendienstmedewerker Doetinchem
Telefoonnummer: 0314 – 33 24 91
Emailadres: e.westerveld@tenhag.nl

Robin van Beveren

Hypotheekadviseur Doetinchem

Adres kantoor: Plantsoenstraat 75, 7001 AB Doetinchem,
Functie: Hypotheekadviseur Doetinchem
Telefoonnummer 0314-332491
Emailadres: doetinchem@hypnet.nl