Hengelo Ov.

Overzicht vestiging

Burg. Jansenplein 30
7551 ED Hengelo
Postbus 1319
7550 BH Hengelo

ten Hag HengeloGerenommeerd makelaarskantoor centraal gelegen in de binnenstad van Hengelo Ov. Gespecialiseerd in woningmakelaardij en hypotheken. Met onze vijf medewerkers, twee hypotheekadviseurs en KlussenFrans hebben wij ruime kennis van nieuwbouw, bestaande bouw (verkoop/verhuur), taxaties en aankoop.

 

Bij de ten Hag-vestiging in Hengelo Ov. zijn werkzaam:

 

Woningmakelaar-Vestigingsleider Hengelo
Jeroen Wolf
Kandidaat-makelaar
Hypotheekadviseur Enschede/Deventer
Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Hengelo
Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Hengelo
Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Hengelo

Bob Sanders

Woningmakelaar-Vestigingsleider Hengelo

Adres kantoor: Burgemeester Jansenplein 30, 7551 ED  Hengelo
Functie: Woningmakelaar-Vestigingsdirecteur Hengelo
Telefoonnummer: 074 – 250 65 66
Mobiel: 06 – 19 06 18 86
Emailadres: b.sanders@tenhag.nl

Jeroen Wolf

Kandidaat-makelaar

Adres kantoor: Burgemeester Jansenplein 30, 7551 ED  Hengelo
Functie: Kandidaat-makelaar Wonen Hengelo
Telefoonnummer: 074 – 250 65 66
Mobiel: 06 – 55 71 87 57
Emailadres: j.wolf@tenhag.nl

Gerard van der Pluijm

Hypotheekadviseur Enschede/Deventer

Adres kantoor: Boulevard 1945 no. 20, 7511 AE Enschede
Functie: Hypotheekadviseur Enschede/Deventer/Hengelo
Telefoonnummer (doorkiesnummer): 053 – 850 60 04
Mobiel nummer: 06 – 12 65 92 52
Emailadres: enschede@hypnet.nl

Yvonne Borghuis

Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Hengelo

Adres kantoor: Burgemeester Jansenplein 30, 7551 ED  Hengelo
Functie: Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Hengelo
Telefoonnummer: 074 – 250 65 66
Emailadres: y.borghuis@tenhag.nl

Lisanne Reinders

Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Hengelo

Adres kantoor: Burgemeester Jansenplein 30, 7551 ED  Hengelo
Functie: Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Hengelo
Telefoonnummer: 074 – 250 65 66
Emailadres: l.reinders@tenhag.nl

Charissa Rijkens

Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Hengelo

Adres kantoor: Burgemeester Jansenplein 30, 7551 ED  Hengelo
Functie: Commercieel Binnendienstmedewerker Wonen Hengelo
Telefoonnummer: 074 – 250 65 66
Emailadres: c.rijkens@tenhag.nl